Parādi savu stilu ar Raffaello!

Riga Fashion Week ir īsti modes, dizaina un mākslas svētki, kuri katru gadu norisinās divos sezonas pasākumos – pavasara un rudens. Oktobra beigās notika 29. Rīgas Modes nedēļa, kas uz piecām dienām padarīja Latvijas galvaspilsētu par Baltijas valstu kultūras centru. Neskaitāmi šovi, lekcijas, debates un modes izstādes piesaistīja ap 12 tūkstošiem modes cienītāju, ieskaitot žurnālistus un blogerus no daudzām valstīm. Pasākuma partneris bija Raffaello, kas Riga Fashion Week laikā izveidoja īpašu zonu "Parādi savu stilu ar Raffaello".

Kas tad sagaidīja Raffaello viesus? Ikviens varēja iedvesmoties no Raffaello augstākās kvalitātes sastāvdaļu ideālās kompozīcijas un dizainēt savu produkta iepakojumu.

Ikviens varēja parādīt savu stilu ar Raffaello, un radošāko dizainu autori saņēma balvā šalles.

Šajā tīmekļa vietnē ir izmantoti sīkfaili (cookies), kuri pieder mums vai trešajām personām, lai veiktu profilēšanu un sniegtu jums reklāmas, kuras atbilst jūsu pārlūkošanas preferencēm un kuras varētu jūs interesēt. Ja vēlaties uzzināt vairāk par sīkfailiem vai mainītu pārlūka sīkfailu iestatījumus attiecībā uz sīkfailiem (vai neļautu tīmekļa vietnei iestatīt sīkfailus), klikšķiniet šeit. Ja aizvērsit šo reklāmkarogu, turpināsit pārlūkošanu vai noklikšķināsit uz jebkura vienuma šajā tīmekļa vietnē, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.